-
JulkaisijaArtikkelit
-
Kumpi osake kannattaisi hankkia? Nordcenter 2 kenttää, 6.000,- Ruukki 2.500,-. Vaiko uusiltä kentiltä T-saari ja Hanko…
Mielestäni NC:n Fream on Suomen ykköskenttä: Monipuolinen, haastava ja hyväkuntoinen. Benz on hieno kenttä myös ja mukavasti erilainen. Mun ääni Nordikselle.
Nordcenter ilman muuta, hieman kalliimpi mutta rahalle saa vastinetta mm. kahden kentän muodossa!
Olikos Nordiksen osakkeet muuten sellaisia, että niihin saa nimetä kaksi pelaajaa? Jos näin on niin sekin olisi plussaa.
Jos raha ei ratkaise niin ehdottomasti Nordcenter. Kaksi hyväkuntoista ja erilaista kenttää.
NimetönEikähän molemmat osakkeet ole aivan pohjassa, joten varmaankin hyviä hankintoja molemmat.
Jotakin muuta kuin hintaa kannattanee nyt katsoa.
Nordin osakkeeseen voit nimetä kaksi pelaajaa, mutta yksi voi olla kerrallaan kentällä. Parhaiten tästä saa hyödyn kirjoittamalla nimet ristiin toisen osakkeenomistajan kanssa, jolloin sinulla olisi kahdessa osakkeessa nimesi. eli kun molemmat osakkeet ovat vapaana voi viedä kaverisi ilmaiksi pelaileen. myös vieras GF suht edullinen… äänet Nordcentterille.
-
JulkaisijaArtikkelit
Esillä 7 viestiä, 1 - 7 (kaikkiaan 7)
Esillä 7 viestiä, 1 - 7 (kaikkiaan 7)

