Aihe: Golffarit ja englannin valioliiga =)!!! - Golfpiste.com

29.7.–5.8. - Live Scoring - Seuraa suomalaisten menestystä

[9][15]
KilpailuaSuomalaista

Golffarit ja englannin valioliiga =)!!!

Etusivu Foorumit Yleistä Golffarit ja englannin valioliiga =)!!!

Esillä 12 viestiä, 1 - 12 (kaikkiaan 12)
  • Julkaisija
    Artikkelit
  • HIO

    Tässä englannin valioliigan alkaessa (14.päivä ensi kuuta) ajattelin kutsua golffaavia jalkapallofaneja ILMAISEEN kilpailuun. Osoite on: http://www.cyki.com
 (ja sieltä valitaan tuo linkki valioliiga-kisaan) Huom! Rekisteröityminen on täysin ilmaista ja VAIN yhden joukkueen saa rekisteröidä. Eli homman nimi olisi se, että haluaisin golffaavia kilpakumppaneita luomaani liigaan. Liiga on Golffarit ja salasana: 25949-5659

    HIO

    Jos on jotain kysyttävää, niin kysykää vaan. Voin vastata kysymyksiin.

    P.S Olisi kiva, jos edes muutama kaveri ilmestyisi…

    kyllä futis kiinnostaa….

    voisin melkein tullakkin kuhan vaan kerkeän

    Totta kai tulen mukaan ja pieksen sinut yli sadalla pisteellä kuten viime kaudellakin! 🙂

    HIO

    No niin! Nyt on jo peräti 4 joukkuetta tullut mukaan! =)

    Joo, mä kävin ilmoittautumassa. Kyllä valioliiga rulettaa, kipinä iski aikoinaan Englannissa vahto-oppilaana ollessa ja bubissa peläjä katsomassa ja katsomossa. Tunnelma oli hiukan erilaista kuin Suomi peleissa Olympia Stadionilla.

    Joutunee kyllä satsaamaan vielä syksyn aikana kortilliseen digiboxiin ja hommaamaan canal+ jotta näkis osan kauden peleistä.

    menestystä kisaan itse kullekin

    Go Gunners !

    HIO

    No niin!!! Porukkaa on jo ihan kiitettävästi kasassa ja taitaa tulla aika tiukka kisa. (jo 13 joukkuetta ja lisää kaivataan)

    Muuten..

    Olisiko kellään hyviä vinkkejä joita voisi käyttää hyödyksi? Onko esim. jotain hyvää halpapelaajaa, jonka arvo varmasti tulee nousemaan kauden aikana, jotta voisi sitten vaihtaa sen pois ja saada voittoa?

    Itse ajattelin pelata taktiikalla 2-5-3

    Heh-heh, luuletko että kerron ?

    No niin, vielä on muutama päivä aikaa ennen kuin Englannin valioliiga pyörähtää käyntiin. Joten jos ette halua antaa tasoitusta, niin kipin kapin osoitteeseen http://www.cyki.com

    *Vinkki*

    Norwich tulee yllättämään, kannattaa ottaa sieltä pelaajia! 🙂

    HIO

    Norwich joo varmaan yllättää. 😉

    Itse olen ainakin ottanut kaikki pelaajani sieltä… (juu, kyllä varmaan niin!) =D!!!

    Mukana ollaan.. Harmi, ettei teillä nyt ole mitään jakoa.. 😀 No just..

    Ja Norwich yllättää minut jo siinä vaiheessa, jos se ei tipu sarjaporrasta alemmas..

Esillä 12 viestiä, 1 - 12 (kaikkiaan 12)
Vastaa aiheeseen: Golffarit ja englannin valioliiga =)!!!

Etusivu Foorumit Yleistä Golffarit ja englannin valioliiga =)!!!