KL kirjoitti: (22.2.2009 21:48:20)
toveri kirjoitti: (22.2.2009 20:35:39)
KL kirjoitti: (22.2.2009 19:56:51)
toveri kirjoitti: (22.2.2009 17:55:20)
Oli pikkanen tauko foorumilta mutta ilokseni totesin ylläpidon moderoinnin toimineen hyvin, ei yhtäkään kiinnostavaa keskusteluketjua. Tämäkin luultavasti poistetaan ja jos ylläpito ei sitä huomaa niin valveutunut palstalainen ilmoitathan asiattomasta viesteistä. Kiitos.Jonkin verran samoilla jäljillä toverin kanssa. Liiallinen moderointi tappoi tämän foorumin aika kattavasti, tosin niitä vittuiluketjuja en kaipaa minäkään.
Ehkä tämä foorumi sittenkin nojautui liikaa henkisesti keskenkasvuisten temmellyskentän panostukseen ja mopo lähti käsistä. Aikuisten keskustelu ei näköjään ole riittävän lennokasta. Vika lienee aikuisissa.
Ota tämä vittuiluna tai palautteena niin mielestäni tämän foorumin tappoi kaltaisesi keskikäiset suvaitsemattomat ihmiset.
Valtavan hienoa, että sinun kaltaisesi suvaitsevat juniori-ikäiset (huomaatko, siihen tulee väliviiva ja kaksi i-kirjainta, kuten yläasteella opetettiin) yrittävät sitä tällä tavoin hienotunteisesti elvyttää.
Täytyy myöntää en ollut paikalla joka kerta äikän tunnilla. Mutta toivottavasti sinä ja ulla ymmärätte viestit, voitte muuten kilpailla siitä kumpi löytää tekstistä enemmän virheitä.