Esillä 4 viestiä, 1 - 4 (kaikkiaan 4)
Esillä 4 viestiä, 1 - 4 (kaikkiaan 4)
17.3.–24.3 - Live Scoring - Seuraa suomalaisten menestystä
| [10] | [5] |
| Kilpailua | Suomalaista |
Onko kukaan testannut ko. rautoja? Nykyiset on Taylorin RAC OS -raudat True Temperin R300 varrella ja ovat toimineet hyvin. Alkavat vaan olla jo niin kuluneet, että uudet on laitettava lähiaikoina harkintaan. Ja kun ei asu Etelä-Suomessa, pro-shoppeja joissa voisi testata ko. mailoja ei näyttäisi olevan kovin lähellä.
Ostin tuossa hetki sitten uudet raudat. Testasin ennen hankintaa myös nuo Burner09:t ja erittäin napakoilta tuntuivat. Päädyin kuitenkin ostamaan vanhemmat Burner plussat ihan vaan finanssipoliittisista syistä, eikä niissä tuntumassakaan hirveää eroa mielestäni ollut. Jos paalua löytyy, niin ostoksille vain!
Hankin kyseiset raudat (Burner Irons 09) syyskuun alussa. Pidän hieman normaalia pidemmistä varsista, erityisesti setin rauta-4 ja rauta-5 kohdalla. Mielestäni Burnerin raudoilla lyönteihin saa erityisen hyvin pituutta.
Toistaiseksi olen näihin täysin tyytyväinen eli suosittelen testaamaan!
Kesällä tuli hankittua kyseiset mailat. Kovin tyytyväinen olen ollut. Mukavan tuntuiset ja pallotkin tuntuu saavan asiallisesti kyytiä omiin rajallisiin taitoihin suhteutettuna.
