-
JulkaisijaArtikkelit
-
Linna Golfin uusi toimitusjohtaja Petri Keskitalo kommentissaan : ”Tuntuu myös erittäin motivoivalta päästä mukaan urheiluliiketoimintaan. Uskon, että minulla siihen paljon annettavaa ja tuon varmasti mukanani uusia ajatuksia golfklubien ylläpitoon ja jäsen- sekä osakaspalveluihin’, uusi toimitusjohtaja jatkaa. Saapa nähdä mitä tämä tuo tullessaan..osakasomistajien hintataso laskee, palvelut paranee ja lisääntyy…mitähän tapahtuu visionäärin esittämille koukeroille tai muille urputtajille..eikun mielipiteensä esittäjille..saahan sitä kommentoida..suomi on vapaa maa.
Koff ari kirjoitti: (8.3.2010 17:47:00)
Linna Golfin uusi toimitusjohtaja Petri Keskitalo kommentissaan :”Tuntuu myös erittäin motivoivalta päästä mukaan urheiluliiketoimintaan. Uskon, että minulla siihen paljon annettavaa ja tuon varmasti mukanani uusia ajatuksia golfklubien ylläpitoon ja jäsen- sekä osakaspalveluihin’, uusi toimitusjohtaja jatkaa.
Saapa nähdä mitä tämä tuo tullessaan..osakasomistajien hintataso laskee, palvelut paranee ja lisääntyy…mitähän tapahtuu visionäärin esittämille koukeroille tai muille urputtajille..eikun mielipiteensä esittäjille..saahan sitä kommentoida..suomi on vapaa maa.
Kyllä tuo Keskitalon lainattu lausahdus voi sisältää myöskin Vizionäärinkin kannalta mukavia juttuja. Itse seuraisin avainsanoja: ’urheiluliiketoiminta’ ja jäsen- sekä osakaspalveluihin.
Mutta kaikkea hyvää kaikille toivoo:
’Linna Golf Oy, Harviala
Tyyppi Protesti
Talousalue Lahden ja Kanta-Hämeen talousalue
Osoite 13330 Harviala
Häiriöpäivämäärä 26.02.2010
Velkoja Verohallinto, Sisä-Suomen perintäyksikkö
Saatavan määrä 9664 €’’osakasomistajien hintataso laskee, palvelut paranee ja lisääntyy…’
aika hiljasta voi olla ton suhteen… -
JulkaisijaArtikkelit
Esillä 3 viestiä, 1 - 3 (kaikkiaan 3)
Esillä 3 viestiä, 1 - 3 (kaikkiaan 3)